BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI Z SOŁECTWA DURĄG

W sobotę 2 lutego w świetlicy wiejskiej w Durągu zrobiło się gwarno, wesoło i tłoczno. Wszystko za sprawą Balu Karnawałowego zorganizowanego dla dzieci z sołectwa Durąg.

Podczas wspólnej zabawy nie zabrakło rozrywek dla dużych i małych. Do tańca przygrywał DJ Zbycho a jego urocza, rudowłosa asystentka Malwina zachęcała milusińskich do wzięcia udziału w licznych konkursach z nagrodami.

Na wszystkich czekał słodki poczęstunek, kawa, herbata oraz pyszne ciasta i pączki upieczone przez zdolnych mieszkańców i mieszkanki sołectwa. Dzieci odwiedził także Mikołaj, który przyniósł dla nich paczki.

Organizatorzy Balu Karnawałowego – Sołtys Mariusz Ignatjuk wraz z Radą Sołecką, w skład, której wchodzą Joanna Kaczyńska, Marzena Matuszka, Milena Rogozińska, Albin Soboczyński i Mariusz Wasiak, serdecznie dziękują sponsorom i wszystkim osobom, które pomogły w przygotowaniach.

Do tego, że bal można uznać za udany, oprócz organizatorów przyczynili się:  Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita, Powiat Ostródzki, Gmina Ostróda, Salon Orange Ostróda, Ochotnicza Straż Pożarna w Durągu, Stanisław Cyrkler, radny Gminy Ostróda Leszek Muraszko, opiekunka świetlicy w Durągu Dorota Mattes, niezawodny Mikołaj czyli Robert Winiarek oraz część mieszkańców sołectwa.

 

 

Post Author: Marzena Matuszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *