ARTUR DZIKI Z OSTRÓDY MŁODZIEŻOWYM MISTRZEM POLSKI MMA!

Duży sukces odniósł mieszkający w Ostródzie Artur Dziki z MMA Team Ostróda. Podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski ALMMA 157, które odbyły się w Bydgoszczy, zwyciężył w kategorii półciężkiej do 93 kg. Tym samym został Młodzieżowym Mistrzem Polski!

Obok „Dzikiego” do walki stanął Alan Szymański w  wadze do 84 kg oraz po ponad rocznej przerwie Dominik Jusis  w kategorii do 77 kg. Obaj niestety zakończyli rywalizację tuz przed strefa medalową. Zarówno Dominik, jak i Alan przegrali swoje walki na punkty.

Jednak tym razem nie wynik był najważniejszy. W przypadku Dominika przede wszystkim chodziło o sprawdzenie samego siebie po ciężkiej kontuzji. Zawodnik zdał egzamin ustalając tym samym dalsze priorytety przygotowawcze.

Alan z kolei wciąż goni pierwszy skład MMA Team Ostróda i z każdą imprezą nabiera cennego doświadczenia. Tempo w jakim to robi jest imponujące.

Zawodnicy MMA Team Ostróda szczyt formy szykują na 8 grudnia, gdy w Ostródzie czeka nas wielkie wydarzenie – Gala MMA, na które już teraz wszystkich fanów sportów walki zapraszamy. Do zobaczenia!

Źródło: MMA Team Ostróda

Post Author: redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *