ANNA RUSOWICZ ZAŚPIEWA W OSTRÓDZIE 27 SIERPNIA – ZOBACZ JEJ NOWY TELEDYSK!

28 marca piosenkarka Anna Rusowicz (już nie Ania!) obchodziła podwójne święto: 40-te urodziny oraz premierę singla pt. „Tobie” z nowej płyty. Ta piosenka, zapowiadająca kolejny, piąty już solowy album Artystki jest rodzajem klamry zamykającej dotychczasowy etap życia Rusowicz. Życia osobistego i życia artystycznego. Przypominamy, że Anna Rusowicz zaśpiewa w ostródzkim amfiteatrze Ostródę 27 sierpnia podczas koncertu BigBit Classic.

Dziś zapraszamy was do wysłuchania nowego singla Anny Rusowicz.

A tak mówi o sobie teraz Anna Rusowicz:
40 lat minęło jak jeden dzień i ja także zostałam Stefanem Karwowskim. Może to moja miłość do oldschoolu, a może ja po prostu mam starą duszę, a teraz i ciało i pesel podąża w kierunku i stylu pozytywnie rozumianym „vintage” .W każdym razie chciałam napisać, że z każdym dniem jest coraz lepiej i odpowiada mi ta 40-ka.Dojrzałość jest super.Jest też nieprzereklamowana.Nie musi się już z niczym ścigać i udowadniać nikomu że jest wartościowa. Doceniam wszystko,więcej widzę,mniej się śpieszę,akceptuję to co jest.
W swoje urodziny także ja zrobiłam samej sobie prezent, bo dlaczego mam zapomnieć o sobie? Już się tego nauczyłam, że ja też jestem ważna i to uświadomiła mi właśnie ta magiczna 40ka. Ten prezent to piosenka „Tobie”, która od dziś jest dla każdego z Was do posłuchania. Ten utwór to pewnego rodzaju klamra, która spięła moje doświadczenia-porażki i sukcesy. Jeśli się wsłuchacie dobrze, to poznacie tę część mnie, która jest autentyczna aż do bólu,nawet tego z trzewi. W swoje 40ste urodziny chce z Wami dzielić moje życie. Dziękuje, że jesteście ze mną, i że mi towarzyszycie od tylu lat. Mam wielu przyjaciół i wiele osób dobrze mi życzących i to jest piękne.
My ze swej strony życzymy wszystkiego najlepszego Annie Rusowicz. Wielu pięknych i szczęśliwych chwil w życiu!

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *