53-LATEK UKRADŁ DZIECIĘCY WÓZEK Z KLATKI SCHODOWEJ W BLOKU W OSTRÓDZIE. ZOSTAŁ ZATRZYMANY

To nie było zwykłe zatrzymanie sprawcy przestępstwa. Za całą procedurą działania wynikającą z codziennych obowiązków służbowych ostródzkich policjantów stała bezcenna radość dziecka i jego mamy.

W piątek 15 września 36-letnia mieszkanka Ostródy złożyła zawiadomienie o tym, że z klatki schodowej bloku w którym zamieszkuje, ktoś ukradł stojący tam wózek dziecięcy. W jego wnętrzu znajdowały się również zabawka i kocyk syna zgłaszającej, które miały dla niego niezwykle wielką wartość sentymentalną. Poza zgłoszeniem kobieta udostępniła zdjęcie wózka za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych.Już następnego dnia policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego przebywając w rejonie służbowym zatrzymali osobę podejrzewaną o dokonanie kradzieży wymienionych przedmiotów. Zatrzymany 53-latek wskazał miejsce, gdzie pozostawił skradzione mienie. Usłyszał zarzut kradzieży. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Policjanci poinformowali zgłaszającą o odzyskaniu wózka, który przekazali jej w siedzibie komendy. Kobieta wraz ze swoim synem nie kryła radości i zadowolenia.

(mp), KPP Ostróda

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *